Demo

Filtron F5
MİKROBİYAL JEL HAVA FİLTRE TEKNOLOJİSİ

“Filtron F5 “ ticari, konut ve ofis binalarında, okullarda, Askeri tesislerde, otellerde, AVM’lerde, uçak, otobüs, tren gibi toplu taşıma araçlarında sürekli çevrim içi çalışması sayesinde kullanılması uygundur.

Günümüz koşullarında sürekli artan insan nüfusu ve kırsaldan şehirlere doğru yaşanan göçle birlikte yaşam alanlarındaki m^2’ye düşen insan sayısı sürekli artmaktadır. Hastalık yapıcı mikroorganizmaların bulaşma hızıda aynı oranda artmaktadır. Ayrıca Dünyadaki kaynakların bilinçsiz kullanımından dolayı ve sanayileşmeninde getirdiği kirleticilerden kaynaklı soluduğumuz hava kalitesi sürekli düşmektedir.

Filron F5’in bu alanlarda kullanılmasıyla sürekli çevrim içi çalışması sayesinde hava kaynaklı hastalık yapıcı bulaşıcı hastalıkların önüne geçilecektir. Çalışanların performansı artacaktır. İlaç kullanımı azaldığı için ülkemizin sınırlı olan kaynaklarından tasarruf edilecektir. Çevrimiçi mikrobiyal hava süzme sistemi sayesinde büyük alanlarda içerdeki sıcaklık değerlerini koruyarak büyük oranda enerji tasarrufu sağlanır. Ayrıca üstün koku ve gaz tutma potansiyelinden dolayı sigara dumanı dahil çok geniş spektrumda tutuculuk potansiyeline sahiptir. Hava kalitesi arttığı için yaşam konforu da artacaktır.

 

Filtron® F5 Jel Hava Filtrelerinin
HEPA Filtreler ile Mikrobiyal
Performans Karşılaştırılması

 

Filtron F5 Filkim uzmanlarınca yapılan keşife göre projelendirilerek kurulmaktadır. Bu kurulum sonrası sürekli çalışmada, projede öngörülen şekilde işletim sağlandığı sürece örnek besiyeri numunelerinde bakteri koloni sayısı sıfıra kadar düşmektedir. Aynı koşullardaki HEPA vb standartlardaki filtreler mikrobiyal öncelikli olmadıkları için halen mikroorganizma yükü bulunmakta ve üretim sonrası taze kalma performansını düşürmektedir.

 

Filkim patentli Gj7 maddesi tamamen doğal kaynaklardan

yüksek teknoloji ile elde edilir ve hiç bir zararlı madde içermez

Yukarı Dudullu Necip Fazıl Bulvarı Keyap - G1 Blok No:110 34775 Ümraniye İstanbul
Tel : 0 (216) 540 08 40 Faks : 0 (216) 540 08 41 Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Copyright © 2017 Goramedya

Filkim, Filtron F5, filtre, mikrobiyal Jel filtre, hava filtresi, mikrobiyal, Mikrobiyal filtre, HEPA , mikrobiyal jel hava filtresi, mikroorganizma, virüs, maya, küf, hastane enfeksiyonu, katkı maddeleri, antibiyotik, temiz oda, partikül, gaz filtresi, koku tutuculuk, steril alan, kontaminasyon, hava sterilizasyon, yerli, milli, yeni nesil jel filtre, kimya, gıda endüstrisi, süt ve süt ürünleri, validasyon, hastaneler, ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, yanık üniteleri, yenidoğan yoğun bakım üniteleri, toplu yaşam alanları, ofis, ev, ticari konut, kanatlı hayvan çiftlikleri, içecek endüstrisi, et entegre tesisleri, kümesler, kuluçkahaneler, laboratuvarlar, düşük farkbasınç gibi kelimeler içeren firmalara filtre üretimi yapmaktadır.